JĘZYK ANGIELSKI

Dzieci dwa razy w tygodniu uczą się języka angielskiego. Zajęcia prowadzi lektor języka angielskiego Pan Maciej Kowalczyk.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy.

RYTMIKA

Dwa razy w tygodniu przy akompaniamencie muzyki dzieci uczą się piosenek, tańców i zabaw. Zajęcia prowadzi Pani Małgorzata Walentynowicz.

Zajęcia odbywają się w wtorki i czwartki.

GIMNASTYKA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNA

Dzieci doskonalą utrzymanie doskonałej sylwetki – prosty kręgosłup, wzmacniaja mięśnie i koordynację ruchową raz w tygodniu.

Razem z przedszkolakami gimnastykuje się w każdy wtorek Pan Michał Kłopocki.

ZAJĘCIA TANECZNE

Zajęcia taneczne odbywają się raz w tygodniu, dzieci uczą się zarówno tańców klasycznych, jak i nowoczesnych. Zajęcia prowadzi Pan Łukasz Skupień.

Zajęcia odbywają się w czwartki.

ZAJĘCIA SPORTOWE Z PIŁKĄ

Zajęcia z piłką odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia prowadzi Pan Paweł Szewczyk.

Zajęcia odbywają się w piątki.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Są to zajęcia stymulujące rozwój mowy i zapobiegające wadom wymowy. Zajęcia mają charakter indywidualny. Zajęcia prowadzi logopeda, Pani Magdalena Sachanowska

Zajęcia logopedyczne odbywają się raz w tygodniu piątek w godz.9.00-15.00.

RELIGIA

Raz w tygodniu, w poniedziałek, dzieci uczestniczą w katechezie, prowadzonej przez siostrę Judytę.

Copyright © 2013. Przedszkole w Falentach Rights Reserved.